Home » Uncategorized » Wigilia samorządowa

Wigilia samorządowa

W środę 21 grudnia w naszej szkole odbyła się wigilia samorządowa.Po powitaniu zaproszonych gości pani dyrektor przekazała głos młodzieży. Nasi uczniowie uczęszczający na zajęcia kółka teatralnego ,,Szpilka”, pod opieką p. Marioli Zakrzewskiej przygotowali wzruszające jasełka. Oprawę multimedialną przygotowała p. Monika Denisiuk-Świstek, natomiast szopkę przygotowało koło regionalne pod opieką p. Teresy Maliszewskiej. Wszyscy przybyli goście byli pod wrażeniem talentu naszych uczniów i z wielkim wzruszeniem oraz zaciekawieniem obejrzeli jasełka.  Po spektaklu głos zabrał pan burmistrz – Jan Słomiak i pan przewodniczący Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki – Stanisław Kuziak. Obaj panowie złożyli wszystkim obecnym życzenia świąteczne.