Home » Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia uczniów

II Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek „Sokołowska Kolęda”

25 stycznia w Sokołowskim Ośrodku Kultury zostały ogłoszone wyniki  II Powiatowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek  pod nazwą „Sokołowska Kolęda”.Udział w tym konkursie wzięła nasza uczennica Ewelina Krzymowska, która zajęła II miejsce. Otrzymała ona pamiątkowy dyplom i nagrodę w postaci vouchera na kwotę 200 złotych do sklepu empik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Sokołowie Podlaskim

Po 8 latach nieustannych zwycięstw nasi chłopcy zajęli II miejsce. Uzyskany wynik   dał im  jednak awans do Siedlec.

Zgodnie z przewidywaniami zwyciężyła Anna Trzcińska w grupie dziewcząt, natomiast wśród chłopców zwyciężył Jakub Orzeł.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

I miejsce –  Anny Trzcińskiej w biegu na dystansie 100 m z wynikiem 13,28s.

I  miejsce  – Jakuba Orła w biegu na dystansie 600 m.

II miejsce – Dominika Maleszewskiego wskoku w dal.

III miejsce Daniela Sypuły w biegu na dystansie 1000m.

GRATULACJE!!!

I miejsce w gminnym konkursie na „Ozdobę choinkową” w V kategorii wiekowej  zajęła Anna Trzcińska            z klasy Ia

GRATULUJEMY!!!

W VI Konkursie Piosenki Patriotycznej Południowego Podlasia i Mazowsza uczniowie reprezentujący naszą szkołę w składzie Wiktoria Oleszczuk, Mateusz Krzymowski  i Mateusz Rytel zdobyli I miejsce.

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe w Sterdyni

25.09.2015 roku w Sterdyni odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Nasza młodzież spisała się bardzo dobrze, zdobywając wiele medali:

– Patryk Kurowicki złoto,

– Anna Trzcińska złoto,

– Piotr Tymiński srebro

– Michał Olszewski i Karolina Harasim zajęli czwarte miejsca.

Wszyscy ci awansowali do zawodów rangi regionalnej w Siedlcach.

Uczniów do zawodów przygotował pan Tadeusz Gąsiorowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zawody lekkoatletyczne im. H. Jakimiaka w Siedlcach

22.09.2015 roku w Siedlcach odbyły się międzynarodowe zawody lekkoatletyczne imienia H. Jakimiaka. Znakomicie spisali się nasi uczniowie: Patryk Kurowicki wygrał bieg na dystansie 1000 metrów z wynikiem 2,49,89 min. Piotr Tymiński był drugi w biegu na dystansie 600 metrów. Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawował pan Tadeusz Gąsiorowski.

Zawody lekkoatletyczne w Moładecznie na Białorusi

W dniach 18-20 września 2015 roku uczennica Anna Trzcińska  brała udział w zawodach lekkoatletycznych na Białorusi. Ania spisała się bardzo dobrze, zajęła drugie miejsce w biegu na dystansie 100 metrów, uzyskując 13,54 sek. Natomiast na dystansie 200 metrów zajęła miejsce czwarte z wynikiem 28,4 sek.

Uczniów przygotował pan Tadeusz Gąsiorowski

Festiwal Piosenki o Zdrowiu

19 czerwca 2015 r. w Sterdyni odbył się III Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Uczennice  naszego gimnazjum Karolina Wrzosek z klasy III c i Eliza Niemiec z klasy III a zajęły I miejsce. Do Festiwalu dziewczęta przygotowywały się pod czujnym okiem pani Agnieszki Winnickiej. Należy wspomnieć,że tekst piosenki dziewczęta ułożyły samodzielnie.

Konkurs plastyczno-ekologiczny

I miejsce w VI edycji powiatowego konkursu plastyczno-ekologicznym zajęły uczennice z klasy IIIc Sylwia Jastrzębska i Karolina Wrzosek.

Dziewczęta do  konkursu przygotowała pani Agnieszka Winnicka.

Gratulujemy!!!

Powiatowe konkursy przedmiotowe

Młodzież naszego gimnazjum brała udział w powiatowych konkursach przedmiotowych.

11 czerwca odbyło się podsumowanie i uczniowie naszej szkoły zostali laureatami oraz zajęli czołowe miejsca.

Festiwal Piosenki Harcerskiej

Harcerze z 41 DSH im. Aleksandra Kamińskiego z Publicznego Gimnazjum w Kosowie Lackim 13 maja wzięli udział w Festiwalu Kultury Harcerskiej w Sokołowie Podlaskim. Prezentowali piosenki dawne i współczesne. Występ był udany i solistka Izabella Ratyńska wyśpiewała dla drużyny I miejsce, a zespół w składzie: Karolina Wrzosek, Eliza Niemiec, Wiktoria Oleszczuk, Izabella Ratyńska i Mateusz Rytel II miejsce. Harcerze otrzymali okolicznościowe dyplomy i drobne upominki.

Dh. Małgorzata Wojtczuk

TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

W dniu 17.04 2015r. odbył się w Zespole Szkół w Sterdyni Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Turniej obejmował: test znajomości zasad ruchu drogowego, jazdę sprawnościową po rowerowym torze przeszkód oraz umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Weronika Bartczuk, Dawid Oleszczuk i Mateusz Rytel, która zdobyła II miejsce.

Do turnieju przygotowała uczniów p. Małgorzata Wojtczuk.

Siatkarskie zmagania

Dziewczęta  pod opieką pani I. Wyszomierskiej zdobyły I miejsce w piłce siatkowej

Konkurs przedmiotowy z matematyki –
Bartłomiej Wróblewski z klasy III b zakwalifikował się do etapu rejonowego.                                                 Matematyki uczy p. M Wojtczuk.

Konkurs: Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…