Home » Uncategorized » Konkurs „Na Talent”

Konkurs „Na Talent”

W listopadzie 2016 roku opiekunki Samorządu Uczniowskiego przeprowadziły konkurs „Na Talent” , który zorganizowany był przez Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży gminy Kosów Lacki. Uczniowie gimnazjum pochwalili się swoimi licznymi talentami. Wzięło w nim udział  8 gimnazjalistów.

Byli to:

1. Karolina Ajdys – klasa Ia, która wykonała pracę pt. „Programować każdy może.”
  2. Ewelina Krzymowska – klasa Ib, zaśpiewała piosenkę „To nie ja byłam Ewą.”
  3. Natalia Haas – klasa Ib, pokazała swoje rysunki.
  4. Tomasz Ciesielski – klasa Ib, przygotował prezentację z krajobrazami górskimi.
  5. Karalina Harasim – klasa IIa, pochwaliła się swoimi zdolnościami manualnymi i pokazała jakie można zrobić ozdoby świąteczne.
  6. Krzysztof Koseła – klasa IIa, pochwalił się swoimi zdolnościami stolarskimi.
  7. Maja Dobrowolska – klasa IIIb, przedstawiła prace plastyczne pt.”Natura”
  8. Zuzanna Jakubik – klasa IIIb, przygotowała film z pracami plastycznymi pt.”Szkice”

Maja Dobrowolska zajęła I miejsce w kategorii uczniowie gimnazjum (prace plastyczne), otrzymała puchar i pamiątkowy dyplom.

Karolina Ajdys, Ewelina Krzymowska,  Krzysztof  Koseła, Tomasz Ciesielski  – ich prace zostały  wyróżnione, a uczniowie otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy.

Natalia Haas, Zuzanna Jakubik, Karolina Harasim –  otrzymały pamiątkowe dyplomy nagrody rzeczowe za udział             w konkursie.