Home » Uncategorized » Koncert Mikołajkowy

Koncert Mikołajkowy

6 grudnia nasi uczniowie jak co roku pojechali do Warszawy na koncert mikołajkowy. Nasza młodzież pod opieką     p. E. Witkowskiej, p. I. Wyszomierskiej i p. M. Wojtczuk około godziny 6:20 wyruszyła do stolicy.

Pierwszym punktem tej wycieczki był koncert zorganizowany przez fundację ,,Prometeusz”. Uczniowie mogli posłuchać tam na żywo utworów m. in. Antka Smykiewicza, Juli, Sylwii Lipki.  Uświetnieniem koncertu były atrakcje przygotowane przez organizatorów – zumba i pokaz iluzjonisty. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi, że mogli  być na koncercie swoich ulubionych artystów. Po wspaniałych występach wszyscy udali się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie również świetnie się bawili poznając tajniki nauki. Następnie młodzież wraz z opiekunami pojechała do galerii na zakupy.