Home » Uncategorized » Jasełka „Zobaczyć człowieka”

Jasełka „Zobaczyć człowieka”

22 grudnia uczniowie działający w szkolnym kole teatralnym „SZPILKA” pod opieką pani M. Zakrzewskiej, przedstawili całej społeczności szkolnej jasełka pt. „Zobaczyć człowieka”.

Była ta ta sama inscenizacja, którą dzień wcześniej obejrzały władze samorządowe podczas ich spotkania opłatkowego.  Zarówno dorosłym jak i młodzieży przedstawienie bardzo się podobało. Odnosiło się ono nie tylko do wątków religijnych ale również poruszało problemy współczesnej młodzieży.

Jasełka wzbogacone były także o prezentację multimedialną, przygotowaną przez p. M. Denisiuk-Świstek, natomiast uczniowie z koła regionalnego pod opieką p. T. Maliszewskiej wykonali  tradycyjną stajenkę ze zwierzętami.

Po przedstawieniu przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego w imieniu wszystkich uczniów złożyli świąteczne życzenia, harcerze wnieśli Betlejemskie światełko Pokoju. Następnie odbyły się wigilijne spotkania opłatkowe uczniów  z wychowawcami klas.