Home » Uncategorized » 14 października – Dzień Edukacji Narodowej

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej potocznie zwany Dniem Nauczyciela.       Z tej okazji p. A. Ajdys i p. A. Kryczka wspólnie z samorządem uczniowskim przygotowały uroczystą akademię. Na początek głos zabrała pani dyrektor, która powitała zebranych nauczyciel, pracowników obsługi i administracji, rodziców oraz uczniów. Podczas apelu redakcja Gimpres-u zaprezentowała nowy numer gazetki. Następnie uczniowie złożyli najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość okazywane im na co dzień. Słowami poetów podziękowali za poświęcenie i trud wkładane w edukację i wychowanie. W dalszej części pani dyrektor E. Radomska wręczyła niektórym nauczycielom i pracownikom obsługi  Nagrody Dyrektora. Wszystkim pracownikom szkoły podziękowała za pracę wręczając symboliczną różę. Rodzice również złożyli życzenia i zaprosili wszystkich pracowników na słodki poczęstunek.

Tekst K. Ajdys

Zdjęcia Magdalena Zakrzewska