Home » Uncategorized » Bal gimnazjalny 2017

Bal gimnazjalny 2017

W sobotę 28 stycznia odbył się Bal Trzecioklasistów. Impreza ta na dobre wpisała się już do tradycji szkoły.

Uroczystego otwarcia balu dokonała pani  dyrektor Elżbieta Radomska. Następnie młodzież zatańczyła przepięknego poloneza do muzyki Wojciecha Kilara. Układ taneczny gimnazjaliści ćwiczyli przez kilka tygodni pod bacznym okiem pani I. Wyszomierskiej. Taniec, eleganckie kreacje dziewcząt i chłopców robiły naprawdę niezwykłe wrażenie i wprowadziły wszystkich w podniosły nastrój. Wzruszeni rodzice, nauczyciele i zgromadzeni goście nagrodzili młodzież gromkimi brawami. Kilka słów do młodzieży skierował pan burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki – Jan Słomiak, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki – Stanisław Kuziak, proboszcz parafii – ks. Tomasz Pełszyk. Młodzież bawiła się  znakomicie. Podczas zabawy wybrano także króla         i królową balu. Królem został Dominik Maleszewski z kl. III B, a królową została Wiktoria Oleszczuk z III A.  Impreza odbywała się w pięknie udekorowanym śnieżynkami i światełkami hallu. Dekorację sali uczniowie przygotowali pod opieką wychowawców i p. Wyszomierskiej.